Konzultace a ostatní služby

 1.  

  1. 1. Konzultace, dílčí práce

                                                                                                           CHCETE ŘEŠENÍ NA MÍRU, NEBO DOPLNIT STÁVAJÍCÍ SLUŽBY?

   

  V rámci našich služeb zajišťujeme i dílčí práce a individuální konzultace. Cena závisí na individuální domluvě. 

 2.  

 3.  

 4.  

 5.  

  2. Pravidelná realizace online marketingu

CHCETE SE VĚNOVAT SVÉMU BUSINESSU A STAROST S REALIZACÍ ONLINE MARKETINGU NECHAT NA JINÝCH?

 

V rámci tohoto řešení budeme realizovat kompletní online marketing vašeho projektu. Forma může být na základě objednávky (každý měsíc domluvíme, co se zrealizuje a to se provede), formou paušálů (určí se kredit a ten se použije na realizaci v daném měsíci, přičemž se může přelévat dle náročnosti konkrétních řešení), nebo se určí forma provizí (na základě smlouvy a přesné domluvy).

 

V rámci realizace poté provádíme některé z těchto činností (uveden pouze příklad, realizace závisí na individuální dohodě):

 

 • PPC správa AdWords, Sklik (optimalizace kampaní, přidávání produktů, práce s klíčovými slovy, nastavení, řešení kontextové reklamy, Remarketing)

 

 • SEO optimalizace všech projektů (další kategorie, články, TOP produkty, atd.), každý měsíc úprava přibližně 10 ti kategorií (nebo 10 ti produktů), tvorba článků, atd.  

 

 • Linkbuilding na všechny projekty (budování kvalitních odkazů, domluva s portály, hledání a získávání odkazů, tvorba článků, nasazování odkazů, blogy, každý měsíc 2 až 5 článků, blogy, atd. cca 10 až 50 odkazů)
   
 • Webová analytika, komunikace sledování konkurence, trendů, doporučení řešení, pomoc s řešením technických úprav

 

 • Reporty činnosti, sledování pozic klíčových slov, stav odkazů, online marketing, postupy dalšího řešení, plán pracnosti v dalším měsíci (1 x za měsíc)

 

 • Další možnosti v rámci online marketingu – pomoc s newslettery, řešení porovnávačů, pomoc s Facebookem, soutěže, atd. Bude vždy upřesněno.
   

Doba realizace v rámci daného měsíce

 

 

 1. 3. Návrh kompletní marketingová strategie

POTŘEBUJETE NAPLÁNOVAT CELOU REALIZACI ONLINE MARKETINGU? S VÝHLEDEM DO BUDOUCNA, URČENÍM STRATEGIE, NA CO A JAK SE ZAMĚŘIT A VÝPOČTEM NÁVRATNOSTI INVESTICE?

 

Kompletní marketingová strategie projektu - obsahuje analýzu celého projektu, popřípadě návod na realizaci nového, analýzu konkurence, analýzu trhu, analýzu klíčových slov, individuální strategii řešení online marketingu pro daný projekt, rozdělení úkolů, termínu a finanční předpoklad nákladů.

 

Součástí realizace je konzultace k dané realizaci (telefonní, emailová, Skype či schůzka v rozsahu maximálně 3 hodiny, v případě zájmu i delší).

 

Obdržíte dokument (cca 40 až 80 stran dle náročnosti projektu), v rámci kterého bude řešeno následující:

 

 • analýza trhu a konkurence, nalezení vhodných cest ke splnění cíle
 • analýza zákazníků, definice potřeb zákazníků dle cílových skupin, zaměření se na odbornou a částečně širokou veřejnost 
 • analýza hledaných frází a způsobu jejich hledání, definice klíčových slov
 • technická analýza současného webu, soupis technických nedostatků, které brání vyhledávačům, zákazníkům a jiným zdrojům v lepší konverzi, lze použít pro vylepšení současného webu (eshopu)
 • analýza přístupnosti a použitelnosti, návrhy na vylepšení struktury, určení problémových bodů z uživatelského hlediska, snaha vylepšit průchodnost webu pro zákazníky, lze použít pro vylepšení webu a případný redesign 
 • návrhy a návody na realizaci online marketingu, konkrétní doporučení s návody (řešení SEO, SEM, Sociální sítě, Linkbuilding, atd.)
 • stanovení pracnosti, termínů a nákladů na realizaci jednotlivých částí
 • webová analytika

 

Doba dodání: 4 až 8 týdnů od objednání