Reference

16. 12. 2016 www.feim.sk

E-shop feim.sk se zabývá velkoobchodem a maloobchodem elektroinstalačního materiálu a svítidel. Od roku 2007 je firma držitelem certifikátu ISO 9001:2000, který ji zavazuje k neustálému zvyšování kvality a služeb.

16. 12. 2016 www.zehlicky.cz

E-shop Žehličky.cz je úzce zaměřený pouze na péči o prádlo. Díky tomu, že nenabízí zbytečně široký sortiment, se soustřeďuje na pečlivý výběr zboží. Hledá pro vás novinky na trhu i léty ověřenou klasiku.
Hlavní specializací jsou parní žehličky, steamery a profesionální žehlící prkna. Svým zákazníkům chtějí ukázat, že žehlení může být i zábava, stačí k tomu jen správné vybavení.

16. 12. 2016 www.superdiskont.cz

Kvalitní vybavení pro dům a zahradu. Hledáte, kde levně nakupovat domácí potřeby, zahrádkářské potřeby a vše praktické vybavení pro domácnost? Spolehněte se na e-shop Superdiskont.cz. Kde najdete kvalitní výrobky, které pro Váš dům zahradu určitě potřebujete, a bez kterých se neobejdete. Většinu vybavení pro dům a zahradu máme skladem a Vy je doma můžete mít už do 24 hodin.

16. 12. 2016 www.ipponshop.cz

Internetový eshop Ippon shop se zabývá prodejem potřeb a vybavení pro všechny bojové sporty. Prodává kimona a pásky, chrániče, pomůcky a příslušenství pro trénink, oblečení a vhodnou obuv a různé doplňky.
123456