Reference

11. 11. 2013 www.furniture-nabytok.sk

Pro e-shop s nábytkem jsme prováděli technickou analýzu, webovou analytiku, registraci do slovenských porovnávačů zboží, SEO, Linkbuilding, Copywriting ve slovenštině.

10. 11. 2013 www.golfprofi.cz

V rámci realizace pro e-shop Golfprofi jsme řešili optimalizaci pro vyhledávače (SEO), obsahovou optimalizaci (Copywriting), budovali jsme zpětné odkazy a psali PR (Linkbuilding), řešili technická doporučení a optimalizovali porovnávače zboží.

10. 11. 2013 www.grossmann-matrace.cz

Ryze česká společnost Grossmann spol. s.r.o. se již od roku 1999 specializuje na výrobu zdravotních matrací, lamelových roštů, ložnicového nábytku ze 100% masivu borovice a buk a dalších produktů pro zdravý spánek pod značkou Grossmann. Jako jedni z mála se zaměřují na výrobu matrací na míru a atypických rozměrů bez příplatku. Sídlí v Opavě, kde probíhá kompletní vývojový i výrobní proces. Veškeré produkty splňují ISO normy kvality a sortiment matrací nese označení Český výrobek.

10. 11. 2013 www.barum-pneu.cz

S BarumPneu spolupracujeme od jejich založení, kdy jsme konzultovali vznik projektu, jeho vývoj i veškerý online marketing. Krom dřívější realizace SEO a Linkbuildingu jsme nyní spíše v roli poradenské firmy a řešitelé webové analytiky, kdy na pravidelných konzultačních schůzkách dohlížíme na správnost realizace online marketingu a dáváme rady a tipy na další postup.
123456