Reference

16. 12. 2016 www.audit-web.cz

Firma Audit-web s.r.o. poskytuje kompletní služby v oblasti účetnictví a daňové evidence a v oblasti polygrafie, výroba a prodej razítek, tisk vizitek, grafické návrhy, reklama.

16. 12. 2016 www.mulier.cz

Středočeská porcelánka, vyrábějící ručně porcelánové zásuvky a vypínače. Žádná sériová výroba na strojích. Pravě proto má každý kousek duši a je tak trochu jiný. Pokud by architekti doby minulé museli řešit domovní vypínače a zásuvky, jejich design a materiály by byly právě takové, jako je připravuje firma Mulier s.r.o.

16. 12. 2016 www.harasim.info

Už od roku 1996 se Harasim velkoobchod s.r.o. zabývá obchodováním s dárkovými předměty a dekoracemi. Firma obchoduje s českými dodavateli, ale také se zahraničními z Evropy, Asie a především z Číny a Indie, díky tomu nabízí mnohem širší a pestřejší sortiment, přičemž dbá na kvalitu. Přes eshop prodávají zejména dekorace a doplňky pro byt i zahradu (plastové květináče, porcelán, doplňky do kuchyně, umělé květiny, dekorativní andílky, proutěné zboží, svícny, lucerny a také bižuterii).

16. 12. 2016 www.dekflor.cz

Firma specializující se na originální bytové dekorace (doplňky) a materiály určené k aranžování. Prostory firmy se nacházejí na Hamerské ulici č. 137/44 v Olomouci. 98% zboží nabízeného na e-shopu je skladem na kamenné prodejně. Jedná se o největší prodejnu bytových doplňků a dekorací na střední Moravě. Během roku jsou pořádány semináře a workshopy určené jak profesionálním floristům tak běžným uživatelům.
123456